Pierwsza Aukcja Jałówek stała się faktem dokonanym

Niska temperatura chłodziła uczestników ale ceny rozgrzewały.
Maksymalna cena uzyskana podczas licytacji wyniosła 8.300 zł, druga w kolejności to 8.000 zł – to rekord!

Spośród wylicytowanych jałówek jedna z nich osiągnęła cenę transakcji wyższą o 1.000 zł od wywoławczej – to najwyższe przebicie! 

Czwartek 10 stycznia 2019 roku na długo zapadnie w pamięci hodowców i organizatorów, a w szczególności Łódzkiemu Ośrodkowi Doradztwa Rolniczego, który był gospodarzem tego wydarzenia. Pomimo nielicznej oferty sprzedażowej zjechali się nabywcy i sympatycy hodowli z bliższej i dalszej okolicy. Pogoda nie była w tym dniu naszym sprzymierzeńcem, wiec tym bardziej jesteśmy wszyscy bardzo mile zaskoczeni wysoką frekwencją.
Jałówki zostały wycenione wg nowego regulaminu, który z jednej strony silniej akcentuje walory hodowlane, a z drugiej nie premiuje jałówek w nadmiernej kondycji i masie ciała.
Maksymalna cena uzyskana podczas licytacji wyniosłą 8.300 zł, druga w kolejności to 8.000 zł – to rekord!
Spośród wylicytowanych jałówek jedna z nich osiągnęła cenę transakcji wyższą o 1.000 zł od wywoławczej – to najwyższe przebicie!
Jednym z organizatorów a zarazem sponsorem obsługi gastronomicznej było MCHiRZ. Napoje rozgrzewające, okazały się niezbędne. Po zakończonej licytacji uczestnicy aukcji otrzymali gorący poczęstunek.

Termin następnej aukcji to 14 luty i 14 marca 2019. Zapraszamy do współpracy.
Przyjmujemy zgłoszenia w pierwszej kolejności od hodowców z łódzkiego.
ŁZHB

Możesz sam dodać ogłoszenie na stronie ŁZHB. Wybierz zakładkę OGŁOSZENIA -> DODAJ OGŁOSZENIE