Warto ogłaszać się na stronie ŁZHB

Dlatego warto! Tak brzmi nasze motto zapisane na stronie głównej ŁZHB.
ŁZHB założył sobie za cel promowanie materiału hodowlanego, szczególnie jałówek cielnych. Naszą stronę internetową odwiedziło w ciągu 4 tygodni setki użytkowników dokonując ponad 4.400 odsłon. Najczęściej oglądana jest witryna z ofertą jałówek oczekujących na aukcję. Mamy nadzieję, że potencjalni nabywcy czerpią wiedzę z obiektywnego  źródła informacji, a sprzedający promują swój materiał już od momentu dokonania zgłoszenia.
Pierwsza aukcja aukcja spełniła nasze oczekiwania w wielu aspektach. Jałówki pochodziły po matkach o imponujących wydajnościach. Inne wywodziły się z linii długowiecznych – to unikatowa cecha w erze intensywnej produkcji.
Uświadamiamy sobie, jak ważne są parametry stada: wiek 1 wycielenia, okres międzywycieleniowy, długość użytkowania krów w stadzie. Ambitny cel przed nami, chcemy te parametry doskonalić aby uzyskać odpowiednią nadwyżkę jałówek i przeznaczyć ją na sprzedaż. Życzymy hodowcom nie tylko godnej ceny za mleko ale także sprzedaży jałówek po atrakcyjnej cenie.
ŁZHB

Możesz sam dodać ogłoszenie na stronie ŁZHB. Wybierz zakładkę OGŁOSZENIA -> DODAJ OGŁOSZENIE