Wybory Delegatów w Osjakowie 13.10.2022

Wybory Delegatów w Osjakowie 13.10.2022

W Osjakowie zebrali się członkowie ŁZHB z powiatów wieluńskiego, pajęczańskiego, łaskiego i bełchatowskiego. Spotkanie rozpoczęło się wykładem Macieja Ciszewskiego z firmy Tasomix. Wpływ żywienia na okres okołoporodowy, to zagadnienie złożone i sprawiające niemało kłopotów hodowcom krów szczególnie wysokomlecznych. Zatem każda próba zgłębienia wiedzy jest niczym duża powtórka z wiedzy hodowlanej.

Spotkanie wyborcze było dobrą okazją do wysłuchania wykładu. Członkowie przybyli na spotkanie posiadają dużą wiedzę zdobywaną przez lata poświęcone swojej profesji. Mimo tego nie brakuje wątpliwości czy różnicy zdań. Ożywiony przebieg szkolenia był tego najlepszym przykładem.
Koło wieluńskie jest najmłodszym w szeregach łódzkiego związku. Przysługują mu trzy mandaty, jak idzie o delegatów. Do tej pory dwóch z nich pełniło funkcje w Zarządzie i Sądzie Koleżeńskim. Przybywa nowych członków, rośnie ich aktywność i zainteresowanie sprawami społeczności hodowców. To spotkanie miało także wymiar społeczny, długie rozmowy i dyskusje były dla wielu długo oczekiwanym wydarzeniem.

W spotkaniu uczestniczyli partnerzy ŁZHB, sponsorzy wydarzenia. W imieniu Zarządu składamy im serdeczne podziękowania:

ANROL
De heus
Josera.

K. Gałązka

 

 

Możesz sam dodać ogłoszenie na stronie ŁZHB. Wybierz zakładkę OGŁOSZENIA -> DODAJ OGŁOSZENIE