REKOMENDUJEMY KOLCZYKI POLSKIEJ FEDERACJI

Łódzki Związek Hodowców Bydła na mocy porozumienia zawartego z Polską Federacją Sp. z o.o. rekomenduje kolczyki ULTRA PLUS i ULTRA LOOK.

Projekt i wykonanie kolczyków spełnia wysokie wymagania pod wieloma względami. Kolczyki są trwałe z bardzo wyraźnym nadrukiem. Członkowie ŁZHB z powodzeniem stosują ten produkt. Natomiast Zarząd zachęca pozostałych hodowców do nabycia kolczyków Ultra Plus lub Ultra Look za pośrednictwem pracowników PFHBiPM lub bezpośrednio w Polskiej Federacji.


Co wyróżnia nasze kolczyki?

Po pierwsze – Materiały:

  • Plastik – specjalna, miękka odmiana, umożliwiająca wyginanie kolczyka i elastyczność w przypadku zaplątania ucha zwierzęcia (małe prawdopodobieństwo rozerwania ucha)
  • Barwniki – bezpieczne dla zdrowia (posiadają certyfikat dopuszczający do kontaktu z żywnością).

Po drugie – Zapięcie

  • Nierozerwalne – końcówka trzpienia części męskiej wykonana z metalu (stop antykorozyjny), zapewniająca szybkie, łatwiejsze oraz mniej bolesne kolczykowanie, oraz swobodę obracania się w małżowinie uszne, co zmniejsza znacząco ilość „zrzutów” kolczyków.

Po trzecie – Nadruk:

  • Laserowy – odporny na warunki atmosferyczne oraz amplitudy temperatur, przez co zawsze czytelny. Nie ściera się i nie przebarwia. Dożywotnia gwarancja na trwałość nadruku.

Po czwarte – Gwarancja:

  • Udzielamy 12-miesięcznej gwarancji, zaznaczamy jednocześnie, że prawidłowo zapięty kolczyk pozostaje w uchu w stanie nienaruszonym przez całe życie zwierzęcia!!!

Podajemy adres strony: www.polskafederacja.pl

Możesz sam dodać ogłoszenie na stronie ŁZHB. Wybierz zakładkę OGŁOSZENIA -> DODAJ OGŁOSZENIE