SPOTKANIE WYBORCZE KOŚCIERZYN 16.11.2018 – NOWI DELEGACI

16 listopada 2018 w ŁODR w Kościerzynie odbyło się II spotkanie wyborcze Delegatów na Walny Zjazd ŁZHB. W spotkaniu uczestniczyli członkowie z Koła Hodowców obejmującego powiaty: sieradzki, zduńskowolski, wieruszowski i poddębicki. Udział w spotkaniu wzięło 15 członków uprawnionych do głosowania. Przy okazji spotkania zostały zaprezentowane aktualności PFHBiPM z zakresu hodowli i oceny. Cezary Solarczyk z ramienia ŁODR przybliżył bieżące sprawy, które mogą zainteresować naszych hodowców.
Bardzo ciepło został powitany na spotkaniu Członek Honorowy ŁZHB Andrzej Karnkowski, któremu nadal leży na sercu sprawa łódzkich hodowców i mocno im kibicuje.

Z dużą uwagą zebrani członkowie wysłuchali ostatnich poczynań ŁZHB.
1. Strona internetowa stworzona została dla poprawy komunikacji z członkami organizacji oraz do promocji materiału hodowlanego.
2. Od 10 stycznia 2019 rusza ośrodek aukcyjny w ŁODR na ringu głównym po szyldem „AUKCJE JAŁÓWEK w SERCU POLSKI”. Inicjatywa została podjęta wspólnie przez ŁZHB, ŁODR oraz MCHiRZ. Założeniem do takiego przedsięwzięcia jest budowa własnego silnego ogniwa sprzedaży materiału hodowlanego.
3. Planowane są także cykliczne aukcje krajowe we współpracy z PFHBiPM.

Na spotkaniu wyborczym wyłoniono 9 Delegatów na Walny Zjazd ŁZHB:
Dariusz Piątek
Piotr Pijanka
Tomasz Bartoszek
Bogusław Derdak
Rafał Ubych
Jan Kubiak
Ryszard Kurasik
Dariusz Piekielny
Ryszard Juszczak

Serdeczne gratulacje, ŁZHB

Sponsorzy spotkania wyborczego:
Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Łowiczu – serwis obiadowy.
Autoryzowany Dealer NISSAN A. i R. POLODY (Kalisz) – serwis kawowy.

 

Możesz sam dodać ogłoszenie na stronie ŁZHB. Wybierz zakładkę OGŁOSZENIA -> DODAJ OGŁOSZENIE